A-Austerlitz Hotel*** - Táborského nábřeží 790/3 - 639 00 Brno, Czech Republic

+420 603 513 197, +420 543 214 718 recepce@austerlitzhotel.cz
  • cs
  • en
  • de
  • ru
Rychlá rezervace pobytu

Ubytování

Všechny pokoje jsou zařízeny designovým nábytkem navrženým ing. akad. arch. Janem Konečným CSc., kdy každý kus nábytku je originálem, který neuvidíte nikde jinde, než v našem hotelu. Speciální podlahy ve všech pokojích a chodbách jsou schopny pohltit až 80% zvuku kroku a tím maximalizují ticho ve všech pokojích.

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu v kavárně v 5. patře s jedinečným výhledem na dominantu Brna – hrad Špilberk. V letních měsících je možno snídat na hotelové terase.

Koupelny odpovídají standardu tříhvězdičkového hotelu – vana, vlastní toaleta a froté je v každém pokoji. Vybavení koupelny (fén, župan, hygienické bačkory a hygienické propriety) závisí na kategorii pokoje.

Minibar, rádio, telefon a TV s nabídkou až 30 satelitních programů uspokojí každého zákazníka ze všech zemí možností sledovat aktuální dění ve Vaší zemi, ačkoliv jste našimi hosty. Wi-Fi pokrytí pokojů Vám zajistí bezproblémové připojení k internetu a tím umožní jak vyřízení Vašich pracovních povinností tak i naplánování prohlídky města, či jiných aktivit.

Sauna a masér jsou po objednání k dispozici v rámci hotelového komplexu.

Hotelové parkoviště s kapacitou až 25 vozů, umístěné v uzavřeném hotelovém prostoru Vám garantuje bezproblémové parkování a bezpečí pro Váš vůz.

Vytvořil hochmajer.com

A - AUSTERLITZ hotel v Brně hodnocení